Akik szeretnek minket, a szívükkel látnak


„A végén úgy hiszem, semmit sem kell tennünk azért, hogy szeressenek bennünket. Az életünket azzal töltjük, hogy szebbnek, okosabbnak próbáljunk tűnni.
De rájöttem két dologra: akik szeretnek minket, a szívükkel látnak, és olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak nekünk, amelyekkel talán nem is rendelkezünk.
Akik pedig nem akarnak szeretni, azokat soha nem fogják kielégíteni az erőfeszítéseink.
A tökéletlenségeink nem hibák – ezek a kulcsai annak, hogy felismerjük, kik szeretnek igazán.” – Frida Kahlo