GONDOLATOK kategória bejegyzései

Megérdemled a szeretetet!


„Engedd el azokat az embereket, akik nem állnak készen arra, hogy szeressenek.
Ez a legnehezebb dolog, amit valaha is meg kell tenned az életedben és ez lesz a legfontosabb is.
Hagyd abba a nehéz beszélgetéseket olyanokkal, akik nem akarnak változtatni.
Ne legyél jelen többé olyan embereknek, akik nem érdeklik a jelenléted.
Tudom, hogy a megérzésed az, hogy mindent megteszel azért, hogy elismerést szerezz a körülötted lévőktől, de ez egy impulzus, ami ellopja az idődet, energiádat, mentális és testi egészségedet
Amikor örömmel, érdeklődéssel és elkötelezettséggel kezdesz küzdeni egy életért, nem mindenki lesz kész arra, hogy kövessen téged arra a helyre.
Ez nem azt jelenti, hogy meg kell változnod, hanem azt jelenti, hogy el kell engedned azokat az embereket, akik nem állnak készen arra, hogy elkísérjenek.
Ha kizárnak, sértegetnek, elfelejtenek vagy figyelmen kívül hagynak azok, akiknek az idődet adod, nem teszel magadnak szívességet azzal, hogy tovább kínálod az energiádat és az életed.
Az igazság az, hogy nem vagy mindenkinek való, és neked sem való mindenki.
Ez teszi olyan különlegessé azt, amikor olyan embereket találsz, akikkel barátságot kötsz, vagy viszonozzák a szerelmet.
Tudni fogod, milyen értékes, mert megtapasztaltad már azt, ami nem az.
Minél több időt töltesz azzal, hogy megpróbálod megszerettetni magad valakivel, aki nem képes, annál több időt vesztegetsz azzal, hogy megfosztod magad attól a lehetőségtől, hogy valaki mással kapcsolódj.
Több milliárd ember van ezen a bolygón és közülük sokan találkoznak veled az érdekesség és elkötelezettség szintjén.
Minél többet maradsz kapcsolatban olyan emberekkel, akik párnának, háttér opciónak, vagy gyógytornászként használnak az érzelmi gyógyuláshoz, annál tovább maradsz távol attól a közösségtől, amelyet szeretnél.
Lehet, hogy ha nem jelentkezel, nem fognak keresni.
Talán, ha abbahagyod a próbálkozást, a kapcsolat véget ér.
Talán ha nem írsz tovább, a telefonodon nem lesznek üzenetek hetekig.
Ez nem azt jelenti, hogy tönkretetted a kapcsolatot, hanem azt jelenti, hogy mindaz, ami fenntartotta ezt, az az energia volt, amit csak te adtál a megtartásához.
Ez nem szerelem, hanem ragaszkodás.
Esélyt akar adni azoknak, akik nem érdemlik meg!
Sokat érdemelsz, vannak emberek, akiknek nem kellene ott lenniük az életedben és ezt észre fogod venni.
A legértékesebb dolog, ami az életedben van, az az időd és az energiád, mivel mindkettő korlátozott.
Bármire is adod az idődet és az energiádat, meghatározza a létezésedet.
Amikor rájössz erre, kezded megérteni, miért vagy ennyire ideges, amikor olyan emberekkel töltöd az idődet, olyan tevékenységekben, helyekben vagy helyzetekben, amelyek nem illenek hozzád és nem kellene, hogy a közeledben legyenek, mert energiát lopnak.
Kezdesz rájönni, hogy a legfontosabb dolog, amit magadért és körülötted mindenkiért megtehetsz, hogy mindennél hevesebben véded az energiádat.
Tedd az életed biztonságos menedékévé, ahol csak ”kompatibilis ” emberek engednek veled.
Senkiért sem vagy felelős.
Nem te vagy a felelős azért, hogy meggyőzd őket a fejlődésről.
Nem az a dolgod, hogy az emberekért létezz és az életed add nekik!
Mert ha rosszul érzed magad, ha kényszert érzel, akkor minden problémád gyökere leszel a ragaszkodásod által, attól félve, hogy nem kapod viszonzást az általad nyújtott szívességeket.
Az egyetlen kötelességed, hogy rájöjj, hogy te vagy a sorsod ura és elfogadd azt a szeretetet, amiről úgy gondolod, hogy megérdemled.
Döntsd el, hogy megérdemled az igazi barátságot, az igazi elkötelezettséget és a teljes szeretetet, egészséges és virágzó emberekkel.
Akkor várd ki és nézd meg, hogy ez mennyire kezd mindent megváltoztatni és meg fog is fog minden változni, az biztos.
Pozitív és jó energiájú embereken kívül ne pazarold az időt olyanokra, akik nem érik meg, a változást, a szeretetet, értékelést, a boldogságot és a védelmet, amelyet megérdemelsz.” – Sir Anthony Hopkins

Ezoterikus tanmese

Isteni ajándék

Az ősi legendák szerint egy nap mindenki találkozni fog a Teremtő egy küldöttjével. Bármilyen alakban jelentkezhet, lehet akár egy koldus, egy öregember, de egy macska is. A sorsunk pedig attól függ, hogyan viselkedünk abban a percben.


Egyszer volt egy férfi, akinek három nagy álma volt: egy jól fizetett munkahely, hogy egy szép nővel utazhasson a világban, és hogy híres legyen.
Egy hideg téli napon, a férfi épp egy igen fontos interjúra sietett egy népszerű céghez, amikor pontosan előtte összeesett egy öreg ember. A férfi úgy tett, mintha mi sem történt volna, arra gondolt, biztosan részeg volt az idős ember, és tovább rohant, hogy elérjen az interjúra. Viszont az állásinterjún nem volt szerencséje, nem vették fel.
Egy este az utcán sétált a férfi, amikor meglátott egy színi csoportot, akik épp a járókelőket szórakoztatták. Megállt, hogy ő is hadd mulasson egy keveset. Az előadás rövid volt, de szórakoztató, az emberek tapsoltak, ezután továbbálltak. A darab főszereplője egy öreg bohóc odament a férfihez, hogy megkérdezze, mennyire tetszett neki az előadás. A férfi viszont undort érzett, mikor a bohóc odament hozzá, elfordult, és faképnél hagyta.

Egy esős éjszaka, a férfi a barátja születésnapjáról rohant haza, alig várta, hogy beüljön a kádba, és vegyen egy forró fürdőt. Mikor a háza elé ért, látta, hogy egy nő ül a zuhogó esőben, és sír. Arra kérte, hogy, ha tud segítsen neki, egy baleset következtében problémákkal küzd.
Csak hallgassa meg, azt kérte tőle, a férfi szeme előtt viszont a forró fürdő lebegett, és faképnél hagyta a hölgyet.

A férfi egész életében nagyon boldogtalan volt, majd eltávozott. Az égben találkozott az őrangyalával, és így szólt…
– Három álmom volt, de egyik sem sikerült.
– Felettébb sajnálom – mondta az őrangyal. – Mindent megtettem azért, hogy örömtelibb legyél, de szükséged lett volna a szívedre, a szemedre és a kezedre.
– Hogyan?
– Emlékszel arra a férfira, aki elesett az utcán? Az volt a cég igazgatója, akin, ha segítettél volna, lehetősége lett volna, hogy felvegyen téged. Csak a segítő kezedre lett volna szükséged.A bohóc valójában egy szép nő volt, vele beutazhattad volna a világot, és még gyerekekkel is megajándékozott volna. Csak a szemedre lett volna szükség, hogy meglásd a festék mögött a szerelmes hölgyet.
Az a nő pedig, aki a házad előtt a padon ült, egy népszerű író volt, aki épp egy családi válságon  ment keresztül.
Ha segítettél volna neki, akkor könyvet írt volna rólad, amely által a harmadik kívánságod is sikerült volna, végre híres lettél volna. A szívedre lett volna szükség csak, hogy át tudd érezni az elesettségét –
felelte az angyal.

Mottó: az élet rengeteg lehetőséget kínál mindenkinek, csupán észre kell venni őket. Nem csak azért kell segíteni másokon, hogy megkapj valamit, hanem hogy boldogabb lehess!

Ne félj ragyogni!


“Ne félj ragyogni. A világnak szüksége van arra, amit Te tudsz nyújtani. Nyisd fel lényed különböző területeit, mutasd meg őket magadnak és másoknak. Értékes vagy és egyedi. Sok mindened van, amit adni tudsz. Ne félj odaadni.

Ahogy kockáztatjuk magunkat, ezáltal növekszünk. Minden újabb tapasztalás, kockázat. Megpróbálhatjuk és talán nem sikerül, de növekszünk … vagy visszatartjuk magunkat és egy helyben toporgunk.
Meg van a lehetőség benned, hogy bármi légy, amit szeretnél. Szabadon dönthetsz. Egyedül csak a félelmeid korlátoznak. Vegyék hát át álmaid az irányítást. Repülj a sasokkal és szárnyalj bele az életedbe.”

Az élet ajándék

Az Élet kegyes, minden nap megajándékoz bennünket egy új kezdettel!

Mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mi a célja, miben hisz és mi ad számára erőt. Érzelmi kiegyensúlyozottság, tiszta elme, derű, örömteli élet, mosoly, szeretet, harmónia, nekem ez az életcélom, ezek az életérzések adnak erőt.
Ha úgy érzed rossz dolgok történnek veled, nem kell egyből kétségbe esni, állj meg egy pillanatra, figyeld meg, mit akar tanítani neked az a helyzet. 
Tudd, ami tiszta szívből teszel,  azt égiek is támogatják. Mindent amit hiszel, érzel és gondolsz az életedbe vonzod. Élj boldogságfrekvencián – keresd a pozitív emberek társaságát. Minden napot mosollyal kezdj és hálával zárj. Ha szeretjük magunkat, szintén olyanokat vonzunk az életünkbe, akik szeretni fognak bennünket. Néha pedig amit akadályként élünk meg, talán azzal az Univerzum új utat mutat számunkra.
Ha nem érted a tanítást, kérhetsz Ezoterikus foglalkozást – spirituális gyakorlatok, ezoterikus terápiák, oldás, blokkoldás  – másfél órás időkvantumban ajánlom szeretettel. Léleköleléssel:

Asajah
spirituális tanácsadó-ezoterikus tanító
tarot-elemző mesterjós
angyalos gyászterapeuta
energiagyógyász spiritiszta
önismereti és párkapcsolati coach
Asajah stúdió – Budapest, XVI.ker. Sashalom
(BKV-val, kocsival kb. öt percre az Örs vezér tértől.)
Bejelentkezés face chat-üzenetben, és telefonon:
0620 278 26 12

Személyes fogadóidő a stúdióba – és előre egyeztetett videóhívásos foglalkozások: délelőtt 10-től este 20-ig. – hétvégén is!

Ezoterikus foglalkozások:
https://asajah.hu/asajah-angyalos-studio-5/

Internetes weboldalam nyilvános a világhálón:
https://asajah.hu

Áldásban légy!


„Vigyázz gondolataid és álmaid idézőformuláira, mert kilépnek képzeleted teréből, s holnap plasztikussá vált miliőjükben ébredsz. E varázslat minden titkos kívánságod beteljesülését, de valamennyi mulasztásod gátját is kibontakoztatja. Jutalom, de csapda is. Csodálatos megvalósulás, de börtön is.” –   Szepes Mária

Oroszlán kapuban

B ő s é g   i m a


“Isten fénye, szeretete és ereje által… ami bennem is megnyilvánul… ezennel elhatározom, hogy:
A bőséget választom. Az Isten végtelen bősége az én kiapadhatatlan forrásom.
Az élet folyója szüntelenül áramlik. Számtalan formában áramlik át rajtam keresztül.
Az Isten számomra váratlan utakon érkezik el hozzám, és milliónyi különböző úton áld meg engem.
Most megnyitom az elmémet, hogy ezt a sok jót befogadjam.
Semmi nem túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. Semmi nem túl csodálatos ahhoz, hogy megtörténjen.
Mivel Isten a forrásom, minden lehetséges.
Nem terhelnek a múlt vagy a jövő gondolatai. Az előbbi már elmúlt. Az utóbbi még csak jönni fog.
A hitem ereje által a jövőm formálódik, és a bőség folyamatosan megnyilvánul az életemben.
Kérem, és elfogadom a bőséget.
Az elmém csendes, így meghallom intuícióm hangját.
Mostantól kezdve szabadon, félelem nélkül és céltudatosan cselekszem a vágyaim irányában.
Megbízom az életben, és az életem csodálatos növekedéssel válaszol.
Az áldások várt és váratlan utakon érkeznek el hozzám.
Az Isten csodálatos és meglepő módokon áraszt el engem bőséggel.
Hálás vagyok mindazért, amit eddig kaptam az élettől. És örömmel fogadom a jövő ajándékait.
Mindezt a jót mások számára is kívánom.”

 

Minden napi inspiráció


„Tudod mi a jó?
Beszélgetni…
Összejönni…
Együtt lenni…
Nevetgélni…
Egymásra mosolyogni…
Egymás szemébe nézni…
A másik illatát érezni…
És a lelkét, meg az egész lényét.
Nah, ez a jó!”- Boudoir

Köszönet


Köszönöm az életnek, mely inspirál, megújít és lehetőséget ad arra, hogy naponta fejlődjek.
Köszönöm, hogy itt vagyok és most, mert ennek a helynek szüksége van rám, és szükségem van rá.
Köszönöm a testem összes szervének, mely teljes harmóniában és tökéletességben működik.
Köszönöm a háznak ahol lakom, ami menedékként és pihenésként szolgál.
Köszönöm az elért eredményeket, sikereket, evolúciót és lehetőségeket, amelyek naponta nyílnak meg előttem.
Köszönet minden kapott fizetésnek, mert így megtisztelem a nevem, tiszteletben tartom a kötelezettségeimet és a pénzem megsokszorozódik.
Köszönök mindent, amit veszek vagy beszerzek, mert a munkám gyümölcse.
Köszönöm minden lehetőségnek a pénzügyi és személyes sikereimet, amit kapok, azonosítok és elfogadok.
Köszönöm azoknak az embereknek, akik keresztezik az utamat.
Köszönöm azoknak az embereknek akik látszólag bántanak mert segítenek kedvességgel válaszolni, és több jót tenni.
Köszönöm, hogy hálát találok az emberekben, dolgokban és tettekben.
Köszönöm, Univerzum, hogy az éberséget és a tudatom által támogatsz, így nagyon gondosan választom meg, hogy mit gondolok, beszélek vagy vágyakozom..
Köszönöm a rajtam keresztül megnyilvánuló Isteni Lényemnek, mert Neki köszönhetően sugárzok fényt, szeretetet és békességet, bárhol is vagyok. Köszönöm!

Értékes és szerethető vagy

A boldogság neked is alanyi jogon jár!

Mindenkinek egy célja van az életben: hogy boldog legyen. Ezért dolgozik, ezért szeretkezik, ezért bulizik, ezért nevet. Akkor miért boldogtalanok olyan sokan? Nos, azért, mert nem tudják, hogy a kiegyensúlyozottsághoz néhány dolgot el kell engedniük.

1. Mások véleménye

Kit érdekel mások véleménye, ha boldog vagy azzal, amit csinálsz? Gondolj bele, mennyi mindent elérhetsz, ha nem foglalkozol a kétkedőkkel, a megmondóemberekkel, a mindent jobban tudókkal.

2. Düh

A düh belülről zabál fel, és megakadályozza, hogy kiegyensúlyozott legyél. Tanuld meg, hogyan köss békét a hibáiddal, azzal, amit mások tettek ellened, vagy azzal, amit nem sikerült elérni, bárhogyan is próbálkoztál.

3. Negatív önkép
Egyetlen ember véleménye számít a testeddel kapcsolatban, és az te vagy. Csak te döntheted el, jól nézel-e ki, vagy sem, mint ahogy csak te tudod megváltoztatni az alakod, ha úgy érzed, szükség van rá. Ne hagyd, hogy bárki megmondja, hogyan kellene kinézned.

A boldogságba nem férnek bele a negatív gondolatok.

4. A tökéletes partner

Ha boldog akarsz lenni, felejtsd el a tökéletes partnert, mert olyan nincs. Ne keresd, ne kutasd, ne ácsingózz utána, mert a folyamatos csalódás megkeseríti az életedet. Mindenkiben vannak hibák, amiket el kell fogadnod – de ott a lehetőség, hogy tovább lépj, ha számodra túl súlyosak.

5. A tökéletes élet

Ugyanazt tudjuk mondani, mint a tökéletes partner esetében. Csak egy párhuzamos univerzumban történhet meg, hogy az élet minden területe rendben legyen. A valóságban valami mindig hibádzik, valami mindig nehezebben megy, és ha ezzel nem tudsz megbarátkozni, akkor soha nem lehetsz boldog.

6. Kifogások

Felejtsd el ezt a szót. Nincsenek kifogások, csak megoldások. Nincs időd edzőterembe menni? Kelj fel korábban, és menj el reggel. A kifogások csak arra jók, hogy igazold annak a helyességét, hogy nem csinálsz meg valamit.

7. Az exed

Kizárólag akkor gondolj rá, ha valamit tanulni akarsz a kapcsolatból, a hibákból, amiket elkövettél. Más miatt abszolút nem érdemes agyalnod a régi szeretőkön, mert csak meggátol abban, hogy valaki mással boldog legyél.

8. Makacsság

Tudjuk, hogy nehéz beismerni, de néha tévedsz. Ha ilyen történik, akkor egyszerűen fogadd el és lépj tovább. Hagyd a makacsságot, mert nemcsak mások, hanem a saját magad helyzetét is képtelenné teszed.

9. Halogatás

Pató Pál úr vicces figura volt Petőfi Sándor művében, de az életben egy ilyen embernek egy kiadós pofonra lenne szüksége, hogy megtanulja, a halogatás az élet megkeserítője. Minden feladatot akkor csinálj meg, amikor kell, és rengeteg aggódást megspórolsz – és sokkal boldogabb lehetsz.

10. Negatív hozzáállás

Azt kapod vissza a világtól, amit adsz. Ha negatívan állsz hozzá mindenhez, akkor semmiben nem fogod meglátni a szépet, a jót és állandóan csak panaszkodni fogsz. Ne félig üres legyen a pohár, hanem félig teli!

11. Féltékenység
Ne figyelj árgus szemmel másokat, inkább kezdd el értékelni azt, amid van. Mindenkinek egyedi az élete, mindenkinek más célokat kell elérnie, találnia. Semmit nem nyersz abból, ha irigyled, hogy neki már van autója, van gyerek, van pénze. Keresd meg, hol rejlenek a te sikereid
Ne légy féltékeny, és boldogabb életed lesz. 

12. A múlt

Ne élj a múltban! Az egykori hibákból már levontad a tanulságot, okultál abból, amiből kellett, akkor meg miért rágódsz rajta? Ami megtörtént, megtörtént, lépj tovább a boldogságodért.

13. Elvárások
Az elvárásoktól való megszabadulás a kulcsa a boldogságnak. Sokszor hisszük, hogy ha adunk valamit, akkor azt vissza is fogjuk kapni. Sajnos azonban ez nem mindig van így.

Ne várj el mindig valamit egy hasonló szituációban, ezzel nem helyezed magad fölösleges nyomás alá, és nem fogsz annyit csalódni.

14. A meggyőződés, hogy a szerencse majd bekopogtat az ajtón.

Ki kell menned a világba ahhoz, hogy rád találjon a szerencse. Nem dőlhetsz hátra azzal a biztos tudattal, hogy oké, most már történhetnek velem a dolgok. Hagyom, engedem.

Azt mondom, valamennyien nagyon értékesek vagytok. Mindenkiben van sok jó, abba kell kapaszkodni, ha kudarcok érnek. Azt tanácsolom mindenkinek, hogy engedje el a szomorúságot, és engedje be életébe a boldogságot.

Ha boldog akarsz lenni szemléld spirituálisabban az életed. Elakadásban az Ezoterikus foglalkozást ajánlom – másfél órás időkvantumban –  számodra is. Szeretettel, léleköleléssel:

Asajah
spirituális tanácsadó-ezoterikus tanító
tarot-elemző mesterjós
angyalos gyászterapeuta
energiagyógyász spiritiszta
önismereti és párkapcsolati coach

Internetes weboldalam nyilvános a világhálón:
https://asajah.hu

 

Heti inspiráció

Veled együtt teljes az Univerzum.

Milliónyi ponton kapcsolódsz hozzá, még ha nem is tudsz róla. Fontos, hogy most itt vagy. Amiért itt vagy a Földön, azt csak Te vagy képes elvégezni. Csakis mesterfokon. A magad és mindannyiunk javára. Tudd, hogy mindig minden körülmények között vigyáznak rád és gondoskodnak rólad, mert fontos vagy a Mindenség számra.
Mindig van olyan döntés, ami fájdalmat hoz, olyan lépés, ami az elengedésre inspirál – de ami életed része kell, hogy legyen az Veled marad és érted, neked szolgál.
Kérdez meg az égieket, hallgass a vezettetésre, az opciók utat mutatnak – csak választanod kell, mi a számodra helyes irány. Minden kihívás egy-egy önbeavatás, növekszel, fejlődsz, bölcsülsz általa.
Te csak
 légy igazi, őszinte önmagad, és kerül a mérgező embereket. A pozitívra fókuszálj…. motiváljon a végeredmény és legyen benned elég hit, hogy elérheted, mert megérdemled a jobbat, a szebbet.
Minden egyes pozitív új gondolattal egy csodát hozol létre; sorsfordító lehet – megváltoztatod vele a forgatókönyvedet és az életedet is. Ha van célod, támogatni fog a Segítőkész Szent Szellemvilág! Szeretettel-léleköleléssel:

Asajah
spirituális tanácsadó-ezoterikus tanító
tarot-elemző mesterjós
angyalos gyászterapeuta
energiagyógyász spiritiszta
önismereti és párkapcsolati coach

Internetes weboldalam nyilvános a világhálón:
https://asajah.hu