
Aki mérget hint maga köré, végül egyedül marad.


„Legyen előttetek mindig Út, fújjon mindig a hátatok mögül a Szél, az Eső puhán essen földjeitekre, a Nap melegen süsse arcotokat, s egész életetekben hordjon tenyerén a Jóisten.” – Erdélyi áldás

Nem attól leszel boldog, mert minden jó,
hanem azért, mert megtanultad meglátni a jót.
A boldogság nem a tökéletes életből fakad,
hanem a tudatos tekintetből.
AbbóI a felismerésből, hogy nem minden alakulhat úgy, ahogy remélted.
Hogy lesznek összetört napok, be nem teljesült vágyak,
súlyos csendek…
és Te mégis úgy döntesz,
hogy nem keményíted meg a szíved.
Hogy meglátod a jót, nem tagadod le a fájdalmat,
és nem álcázod a szomorúságot.
Inkább felismered,
hogy a zuhanásban is van tanulás,
a veszteségben mélység,
a várakozásban türelem.
Elfogadod, hogy az élet nem mindig igazságos,
de mindig tanít.
Ilyen a bátorság csendes formájában boldognak lenni.
Hálát érezni az apró dolgokért akkor is,
amikor a nagyok hiányoznak.
Megtalálni a nyugalmat az egyszerűben,
a hétköznapiban,
még az abszurdnak tűnő pillanatokban is.
A békét választani anélkül,
hogy a világnak előbb tökéletessé kellene válnia.
Lesznek napok, amikor nehéz mosolyogni,
és mégis megteszed.
Nem naivitásból, hanem bölcsességből.
Mert megértetted, hogy a jólléted nem attól függ,
hogy körülötted minden rendben van,
hanem attól a döntésedtől válik széppé,
hogyan éled azt, amiben éppen benne vagy.
Így légy boldog:
Két lábbal a valóságban,
nyitott szívvel,
és olyan tekintettel,
amely képes fényt találni
még a felhős égbolt alatt is.
Mert aki megtanulta felfedezni a jót,
akkor is, ha fáj,
az már megtanult élni. – Todorovits Rea


„Ha spirituális úton jársz, a környezeted pedig nem, akkor egyre nő a különbség köztetek, ezért „vihar” van a kapcsolataidban.
Ezt egy próbának is felfoghatod: engedsz-e a visszahúzó hatásnak, vagy töretlenül haladsz tovább az utadon?
Ha ők nagyon lemaradnak, az élet leválasztja őket rólad, és ad Új barátokat, csoport-társakat, munka-társakat, munkát, társat, Mindent!” – Balogh Béla

Életemnek értelme van.
Egészséges vagyok és az is maradok.
Napról napra minden szempontból egyre jobban és jobban vagyok.
Szeretteim testileg és lelkileg egészségesek és haladnak fejlődésük útján.
Becsülöm és szeretem magamat.
Erényeimből és eredményeimből erőt merítek.
Hibáimból tanulok és azok révén is fejlődöm.
Jó kapcsolatban vagyok embertársaimmal.
Könnyen és jól döntök.
Megbízok megérzéseimben, egyre intuitívabb vagyok.
Könnyen fogadom a változást, szükség esetén magam is változom.
Örömmel szélnek eresztek minden feszültséget, előítéletet és kritikát.
Könnyen megértek másokat.
Örömmel nézem embertársaim fejlődését.
Kivételes, egyedi ember vagyok.
Értékelem egyediségemet.
Önmagam lehetek és másoknak is megengedem, hogy önmaguk legyenek.
Az élet várt és váratlan módokon gazdagít.
Életem minden percét értékelem.
Tisztelettel fordulok a körülöttem élőkhöz.
Örömmel fogadom életem minden új napját.
Erős és talpraesett vagyok.
Szélnek eresztek mindent, ami fölöslegessé vált.
Egészséges ételekre vágyom.
Csodálom testemet, megőrzöm egészségét.
Elengedem a régit és befogadom az újat.
Mindenkiből a legjobb énjét hozom elő.
Hibáimból tanulok, eredményeimből erőt merítek.
Életem alakulásáért én vagyok a felelős.
Szeretni tudom magamat.
Szabadon és örömmel fejezem ki gondolataimat és érzéseimet.
Biztonságban érzem magamat.
Összhangban állok a világmindenséggel.
A mantrákat sokat, sokszor hangosan el kell elmondani, hogy elkezdjenek működni. Hittel kántáld – Szaturnusz mester jelen – most idő van a teremtésre! Szeretettel-léleköleléssel:
Asajah
spirituális tanácsadó-ezoterikus tanító
tarot-elemző lélekfejlesztő
angyalos energiagyógyász
gyásztanácsadó spiritiszta
önismereti és párkapcsolati coach
Ezoterikus foglalkozások:
https://asajah.hu/asajah-angyalos-studio-7/
Internetes weboldalam nyilvános a világhálón:
https://asajah.hu

“Ha segíteni akarsz valakin, aki betegeskedik, a következő nagy hatású dolgot teheted érte. Képzeld el az illetőt erősnek, boldognak és egészségesnek.
Alkoss jelenetet az elmédben a hatékonyság érdekében, amelyben mind a ketten szerepeltek, és gazdagítsd minél több apró részlettel. Képzeld magad elé a szavakat, amelyeket váltotok, és lásd, ahogyan az illető úgy viselkedik mint egy boldog, egészséges ember.
Játszd le magadban újra és újra ezt a jelenetet , és éld át úgy, mintha a valóságban is megtörténne.
Noha az illető a saját életét teremti meg, mégis hihetetlenül sokat segíthetsz rajta ezzel.” – Rhonda Byrne


Ha valakit csak a mosolyáról, az optimizmusáról ismersz, az nem azt jelenti, hogy nincsenek megpróbáltatások az életében, hogy nem érik kudarcok vagy csalódások.
Nem azt jelenti, hogy szerencsés, hogy neki minden könnyen jön és szebb, kényelmesebb a cipője, mint másoké. Van, aki nem kiáltja világgá a fájdalmát. Van, aki ott sír, ahol senki se látja, s mikor elfogytak a könnyei, megtörli az arcát, nagy levegőt vesz, és kilépve az ajtón magára ölti bizakodó mosolyát.
Nem azért, hogy bárkit megtévesszen, hogy szerepeket játsszon, hanem azért, mert rendületlenül hisz abban, hogy ha rámosolyog a világra, az újra és újra visszamosolyog majd rá. És talán azért is, mert szeret olyan ember lenni, akit nem törnek meg és fordítanak ki a csalódások.
Szeret olyan ember lenni, aki soha nem adja fel, aki örökké hisz a jóban, a szépben, a varázsban. Aki örökké hisz a csodákban. – Popper Péter
Mindig van választásod.

Ne vesztegesd az időd arra, hogy belemész az elfojtott érzelmeid által diktált játszmákba, hiszen ezáltal tartod távol magad azoktól az emberektől, akik tényleg szeretnek téged, és akikre te is vágysz valójában. Mélyebb önismeretre teszel szert, sokkal jobban megismered magad!
Amikor abbahagyjuk a görcsös megfelelést másoknak, akkor kapunk egy esélyt arra, meghalljuk a saját gondolatainkat…A csöndes elmélkedés szabadsága segít bennünket abban, hogy végül megértsük, mit is akarunk és mit várunk el önmagunktól. Megtanuljuk becsülni, szeretni, megvédeni saját magunkat, és nem leszünk sebezhetőek akkor sem, ha valaki rosszul bánik velünk.
Nemet mondani segít tanulni a hibáinkból, csiszolja, finomítja azt a képességünket, hogy felismerjük: mi az, amit szeretnénk, és mi az, amit nem, és hogyan találjuk meg a kettő között az egészséges egyensúlyt.
Légy bátor szembenézni magaddal, az életeddel és a tetteiddel és meglátod, ha felelősségteljes döntéseket hozol, akkor az életed minősége is változni fog.
Bármikor elakadsz, sose feledd: a Főnök Te vagy, az Életed Te magad irányítod, és Te írod a forgatókönyved is! Szeretettel-léleköleléssel:
Asajah
spirituális tanácsadó-ezoterikus tanító
tarot-elemző lélekfejlesztő
angyalos energiagyógyász
gyásztanácsadó spiritiszta
önismereti és párkapcsolati coach
Ezoterikus foglalkozások:
https://asajah.hu/asajah-angyalos-studio-7/
Internetes weboldalam nyilvános a világhálón:
https://asajah.hu